Testovací provoz průvodce PdF (Poříčí 31 a 31a)
19. 7. 2019
V rozcestníku virtuálních průvodců MU Ariadné se právě objevuje testovací verze dalších průvodců pro PdF. Jedná se o poslední dvě budovy (D a CVIDOS s knihovnou) přístupné z Poříčí 31 a 31a.
Stavební práce v budově Rektorátu MU – omezení provozu
18. 6. 2019
Všechny potenciální návštěvníky budovy Rektorátu Masarykovy univerzity upozorňujeme na stavební práce, které budou probíhat od začátku července do konce roku 2019 v prostorách vrátnice a budou významně omezovat přístupnost budovy.
Dočasná nedostupnost virtuálních průvodců
28. 3. 2019
Omlouváme se za dočasnou nedostupnost virtuálních průvodců. Na technické nápravě pracujeme a věříme, že služba bude funkční co nejdříve.
Virtuální průvodce Ekonomicko-správní fakulty MU
14. 12. 2018
Dáváme na vědomí, že byla spuštěna testovací verze virtuálního průvodce Ekomicko-správní fakulty MU (viz úvodní mapka s odkazy).
Rekonstrukce toalet v budově na Komenského nám. 2
4. 12. 2018
Upozorňujeme návštěvníky budovy na Komenského nám. 2, že od 6. prosince 2018 do 25. ledna 2019 bude probíhat rekonstrukce toalet v 1. nadzemním podlaží východního křídla.
Koleje Vinařská mají svého virtuálního průvodce
2. 11. 2018
Právě jsme zveřejnili nového virtuálního průvodce kolejemi Vinařská (bloky A2 a A3), a to včetně prostor menzy.
Virtuální průvodce rektorátem MU – korekce
5. 9. 2018
Upozorňujeme uživatele virtuálního průvodce rektorátem MU, že došlo ke změně dispozic v 5. podlaží. Univerzitní hotel, který je v půdorysu 5. podlaží průvodce uveden, byl zrušen. Jelikož rektorát čekají v nejbližších měsících další architektonické úpravy, bude průvodce upraven až po jejich skončení.
Část právnické fakulty bude uzavřena
29. 5. 2018
Část právnické fakulty bude uzavřena. Má narušenou statiku. V rámci plánované rekonstrukce poslucháren Právnické fakulty Masarykovy univerzity bylo zjištěno, že část budovy má narušenou statiku, a od úterý 29. května tak bude tato část uzavřena. Jde o čtyři posluchárny (č. 030, 034, 136 a 140) a prostory menzy.
Připravujeme virtuálního průvodce rektorátu MU
1. 3. 2018
Právě jsme začali pracovat na dalším virtuálním průvodci, tentokrát budovou rektorátu Masarykovy univerzity. Kounicův palác ze 70. let 19. století představuje v tomto ohledu jistou výzvu: pět podlaží více čí méně průchozích, čtvero různých schodišť a výtahů, něco zákoutí... Do konce května 2018 bude průvodce k dispozici přinejmenším v testovacím provozu.