Univerzitní centrum v Telči a jeho virtuální průvodce
4. 7. 2023
Těsně před spuštěním je nový virtuální průvodce, tentokrát pro Univerzitní centrum v Telči.
Budovy FF budou mít své virtuální průvodce
10. 1. 2022
Právě začínáme připravovat sadu dalších průvodců většiny budov Filozofické fakulty MU.
Testovací provoz průvodce PdF (Poříčí 31 a 31a)
19. 7. 2019
V rozcestníku virtuálních průvodců MU Ariadné se právě objevuje testovací verze dalších průvodců pro PdF. Jedná se o poslední dvě budovy (D a CVIDOS s knihovnou) přístupné z Poříčí 31 a 31a.
Stavební práce v budově Rektorátu MU – omezení provozu
18. 6. 2019
Všechny potenciální návštěvníky budovy Rektorátu Masarykovy univerzity upozorňujeme na stavební práce, které budou probíhat od začátku července do konce roku 2019 v prostorách vrátnice a budou významně omezovat přístupnost budovy.
Dočasná nedostupnost virtuálních průvodců
28. 3. 2019
Omlouváme se za dočasnou nedostupnost virtuálních průvodců. Na technické nápravě pracujeme a věříme, že služba bude funkční co nejdříve.
Virtuální průvodce Ekonomicko-správní fakulty MU
14. 12. 2018
Dáváme na vědomí, že byla spuštěna testovací verze virtuálního průvodce Ekomicko-správní fakulty MU (viz úvodní mapka s odkazy).
Rekonstrukce toalet v budově na Komenského nám. 2
4. 12. 2018
Upozorňujeme návštěvníky budovy na Komenského nám. 2, že od 6. prosince 2018 do 25. ledna 2019 bude probíhat rekonstrukce toalet v 1. nadzemním podlaží východního křídla.
Koleje Vinařská mají svého virtuálního průvodce
2. 11. 2018
Právě jsme zveřejnili nového virtuálního průvodce kolejemi Vinařská (bloky A2 a A3), a to včetně prostor menzy.
Virtuální průvodce rektorátem MU – korekce
5. 9. 2018
Upozorňujeme uživatele virtuálního průvodce rektorátem MU, že došlo ke změně dispozic v 5. podlaží. Univerzitní hotel, který je v půdorysu 5. podlaží průvodce uveden, byl zrušen. Jelikož rektorát čekají v nejbližších měsících další architektonické úpravy, bude průvodce upraven až po jejich skončení.